O nas

Specjalizujemy się w produkcji elementów ogrodzeń elektrycznych i artykułów zootechnicznych oraz elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Firma horizont istnieje od ponad 70 lat. Jesteśmy dzisiaj międzynarodową grupą zatrudniającą blisko 450 pracowników. Produkujemy w wielu zakładach na terenie Europy, w tym także w fabryce w Wyszkowie.

Dlaczego warto wybrać ofertę horizont ROLOS?

Jesteśmy jednym z wiodących i największych producentów elementów ogrodzeń elektrycznych oraz drogowych przenośnych urządzeń sygnalizacyjno-ostrzegawczych na świecie, posiadającym kilkudziesięcioletnie doświadczenie. W swojej ofercie łączymy długoletnią tradycję oraz innowacyjność i kreatywność. Nasze wyroby wyróżniają się wysoką jakością, która od wielu lat jest doceniana przez klientów na całym świecie.
W obu dziedzinach działalności posiadamy szerokie spektrum produktów, a naszym klientom gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Misja

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i wszechstronnej wiedzy zobowiązujemy się wytwarzać produkty, które nie tylko przyczyniają się do poprawy warunków życia zwierząt, lecz także znacznie ułatwiają pracę hodowcom.

Naszą misją również jest ciągła i efektywna poprawa bezpieczeństwa na drogach realizowana przez  wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie drogownictwa .

Wizja

Jesteśmy firmą produkcyjną, działającą w strukturach międzynarodowej grupy Horizont.

Naszym głównym celem jest wytwarzanie oraz sprzedaż wyrobów najwyższej jakości zapewniających bezpieczeństwo i komfort pracy hodowcom zwierząt, ogrodnikom i Agro hobbystom.

Dzięki naszym produktom z zakresu bezpieczeństwa i inżynierii ruchu drogowego, standardy  na europejskich drogach ulegają stałej poprawie.

Dbamy o satysfakcję klientów, wsłuchujemy się w ich potrzeby, przez co przyczyniamy się do wzrostu zadowolenia odbiorców i użytkowników dróg.

Wdrażamy niezawodne rozwiązania, które napędzają pozytywne zmiany

© 2023 Horizont ROLOS Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wdrożenie: Dajnowiec.pl