Previous Next
1 2 3 4 5 6 7 8

Drogownictwo i artykuły drogowe

KLEMMFIX to producent specjalistycznych i nowoczesnych urządzeń, które stanowią najlepszy wybór w przypadku oznaczania prac na jezdniach. Nasza firma dostarcza profesjonalne artykuły drogowe, które spełniają wszelkie wymagane normy oraz z powodzeniem zwiększają bezpieczeństwo użytkowników. Remonty oraz budowy dróg wymagają odpowiedniego oznakowania, które będzie sygnalizowało zmiany ruchu, potencjalne zagrożenia oraz wskaże objazdy.

Sprzedaż oznaczeń prac budowlanych

W naszej ofercie dostępne są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne systemy, które skutecznie zwiększają bezpieczeństwo ruchu drogowego. Są to artykuły takie jak poduszka zderzeniowa TMA, przyczepa zmiennej treści, lampa błyskowa, znaki LED, panele i bariery odgradzające czy strzały i sygnalizacje świetlne.

Wszystkie nasze artykuły są stale udoskonalane po to, aby mogły zapewnić kierowcom jeszcze większe bezpieczeństwo podczas jazdy. Troszczymy się o komfort użytkowników oraz dostarczamy jedynie takie urządzenia, które mają nań realny wpływ - również w warunkach ograniczonej widoczności.

© 2023 Horizont ROLOS Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wdrożenie: Dajnowiec.pl