Dbanie o zwierzęta gospodarskie wymaga wykorzystania wielu różnorodnych produktów. W Polsce, jak i na całym świecie, hodowla bydła mlecznego i mięsnego stanowi podstawę wielu gospodarstw rolnych. Nasza firma Horizont Rolos oferuje szeroki zakres produktów, które wspierają rolników w efektywnym zarządzaniu hodowlą. Od żywienia, przez hodowlę krów i cieląt, po specjalistyczne akcesoria dla bydła – wszystko to ma na celu poprawę produktywności i dobrostanu zwierząt.

Akcesoria do hodowli cieląt

W ofercie firmy Horizont Rolos znajdziesz różnorodne akcesoria przeznaczone dla najmłodszych mieszkańców gospodarstwa – cieląt. Ponadto nasza firma oferuje specjalistyczne butelki i poidła, które są dostosowane do młodych osobników. Dzięki naszym produktom hodowla cieląt będzie prostsza.

Pozostałe produkty do hodowli bydła

Oferujemy również szeroki asortyment innych produktów, które są niezbędne w codziennej pracy każdego hodowcy bydła. Wśród nich znajdują się wiązania, które zapewniają bezpieczeństwo zwierząt podczas różnych zabiegów, preparaty do pielęgnacji kopyt, które pomagają w utrzymaniu ich w dobrej kondycji, a także dekornizatory i przeciwzdajacze, które są kluczowe w zapewnieniu komfortu i zdrowia bydła. Mamy także różnorodne akcesoria do wycieleń. Dzięki tym akcesoriom hodowla krów będzie znacznie łatwiejsza. Jeśli interesuje Cię żywienie bydła mięsnego lub opasowego, to również znajdziesz u nas niezbędne produkty.

Artykuły do hodowli bydła

W naszej ofercie przygotowaliśmy akcesoria zarówno dla młodych osobników, jak i dorosłych. Hodowla bydła opasowego, mlecznego lub cieląt będzie dużo prostsza, dzięki naszym produktom. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą — a jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie do naszych artykułów, to z chęcią pomożemy!

  • Filtruj
  Nazwa Kategoria Dodatkowe informacje
magnesy-do-zoladka-6-kpl
Magnesy do żołądka (6 kpl.) Hodowla i żywienie bydła

© 2023 Horizont ROLOS Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wdrożenie: Dajnowiec.pl