Elektryzatory

Elektryzatory dostępne w naszej ofercie stanowią skuteczne rozwiązanie dedykowane do stosowania w ogrodzeniach dla bydła, innych zwierząt hodowlanych oraz zabezpieczenia upraw przed dziką zwierzyną. Zapewniają bezpieczeństwo grodzonych zwierząt przed zagrożeniem z zewnątrz oraz nieopatrznym opuszczeniem stada. Odpowiednio dobrany elektryzator i pozostałe elementy ogrodzenia skutecznie chronią uprawy przed szkodami wyrządzanymi przez zwierzęta leśne. Elektryzator generuje optymalnej mocy impuls elektryczny. Urządzenie o wysokich parametrach dobrze sprawdzają się na dużych obszarach i przy zasilaniu ogrodzeń zbudowanych z kliku linii przewodzących i rozbudowanych w kwatery.

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment elektryzatorów, które są bardzo skuteczne i proste w obsłudze. Mogą być one zasilane z baterii 9V, akumulatorów 12V oraz bezpośrednio z sieci 230V. W naszym asortymencie posiadamy również wszystkie akcesoria niezbędne do budowy ogrodzeń elektrycznych, na obszarach o różnym ukształtowaniu terenu.

Lokalizacja

Ul. Henryka Sienkiewicza 2
PL 07-200 Wyszków
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Znajdź nas...

Historia

Założyciel firmy, dr Heinz Müller, jeden z wynalazców sztucznego horyzontu w kokpicie samolotu...

Czytaj więcej...

Nasza oferta

Jesteśmy dzisiaj w obu dziedzinach działalności jednym z wiodących producentów w świecie...

Czytaj więcej...

Masz pytania?

Zespół doradców udzieli wszelkich informacji na temat naszych produktów oraz współpracy...

Czytaj więcej...

© 2022 Horizont ROLOS Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone
Horizont Rolos Sp. z o.o., ul. Henryka Sienkiewicza 2, 07-200 Wyszków,
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Telefon: + 48 29 742 33 39
Certyfikat ISO 9001:2015
Projekt i wdrożenie: Dajnowiec.pl