Doskonałym rozwiązaniem dla gospodarstw rolnych, stawów i pól uprawnych są oferowane przez nas profesjonalne ogrodzenia elektryczne. Nowoczesny elektryzator pozwoli ochronić określony teren przed sarnami i jeleniami, jak również wydrami czy kunami. Elektryczne pastuchy polecamy nie tylko rolnikom, ale również kołom łowieckim, które chcą zminimalizować szkody w plonach w wyniku działalności dzikiej zwierzyny. Pastuch elektryczny na dziki to skuteczny sposób na zabezpieczenie posesji także przed tymi zwierzętami. Zdarza się, że całe ich stada zjawiają się w pobliżu gospodarstw i nie tylko wyrządzają szkody, ale również bywają agresywne. Nasze urządzenia nie są niebezpieczne dla zwierząt, a jedynie działają na nie odstraszająco.

Pastuch elektryczny wykorzystywany jest również do wygradzania terenów pastwisk dla zwierząt hodowlanych, w tym m.in. krów, owiec czy kóz. Ogrodzenie dla koni pozwoli na stworzenie dla nich bezpiecznej przestrzeni. Dzięki naszym produktom zwierzęta będą mogły swobodnie zażywać ruchu na świeżym powietrzu, który jest niezbędny do zapewnienia im prawidłowego rozwoju. Ponadto rozwiązanie to chroni również dostępu do określonych miejsc przed psami, kotami czy innymi zwierzętami mieszkającymi wokół domu. Tego rodzaju ogrodzenia świetnie sprawdzają się także jako zabezpieczenie działek i ogrodów przed szkodnikami.

Ogrodzenie dla koni

Wiele zwierząt do prawidłowego rozwoju potrzebuje ruchu na świeżym powietrzu. Ogrodzenie dla koni zapewni naszym ulubieńcom przestrzeń, w której będą mogły się swobodnie i bezpiecznie poruszać. Proponowane przez nas produkty wykonywane są z solidnych materiałów, które gwarantują, że zwierzę nie sforsuje zabezpieczenia i nie oddali się z pastwiska bez naszej wiedzy. Dodatkowo konstrukcja pozbawiona jest wystających elementów, co chroni konie przed możliwością zranienia.

Pastuch elektryczny

Uprawy rolnicze, zwłaszcza kukurydzy i roślin bulwiastych, są zachętą dla poszukującej pożywienia dzikiej zwierzyny. Skutecznym zabezpieczeniem pól i ogrodów będzie nowoczesny elektryzator - pastuch elektryczny z powodzeniem utrzyma dziki, sarny i inne zwierzęta z dala od plonów, jednocześnie nie wyrządzając im krzywdy. Solidna konstrukcja sprawia, że ten rodzaj ogrodzenia charakteryzuje się długoletnią funkcjonalnością.

© 2023 Horizont ROLOS Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wdrożenie: Dajnowiec.pl