HORIZONT ROLOS ŚWIĘTUJE JUBILEUSZ | SKORZYSTAJ ZE SPECJALNYCH PROMOCJI!
Naszą ofertę kierujemy do klientów z sektora rolnictwa i hodowli oraz do hodowców-hobbystów, właścicieli psów i innych zwierząt domowych, miłośników koni.
Previous Next
1 2 3 4 5 6 7 8

Artykuły rolnicze i zootechniczne

Nowoczesne gospodarstwa bardzo często stanowią miejsca, w których prowadzi się wiele działalności jednocześnie – od uprawy ziemi, przez chów zwierząt, aż po przetwórstwo. Wsłuchując się w potrzeby naszych odbiorców przygotowaliśmy specjalną ofertę zootechniczną, w której zawarliśmy specjalistyczne artykuły rolnicze. Sprzedajemy nie tylko akcesoria umożliwiające łatwiejszą hodowlę, pielęgnację oraz karmienie zwierząt, ale także ogrodzenia – aby dbać o ich najwyższe bezpieczeństwo.

Artykuły zootechniczne dla hodowców

Dbamy o komfort pracy oraz wydajność rolników, poprzez dostarczanie im profesjonalnych artykułów do hodowli zwierząt. W naszej ofercie dostępne są drewniane klatki, poidła, korytka, akcesoria do strzyżenia owiec oraz pielęgnacji racic i wiele, wiele więcej. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji trwałych i funkcjonalnych artykułów, które ułatwiają wykonywanie codziennych zadań przez rolników i zootechników. Stale udoskonalamy asortyment, który oferujemy, aby spełniał on oczekiwania hodowców oraz zapewniał godne warunki bytowania zwierząt.

Bezpieczna zootechnika na najwyższym poziomie

W otoczeniu gospodarstwa istnieje mnóstwo potencjalnych zagrożeń dla bezpieczeństwa drobiu, trzody i bydła. Są to między innymi dzikie zwierzęta takie, jak lisy, kuny, a nawet wilki. Aby uchronić kury i króliki przed szkodnikami, warto zaopatrzyć się w ogrodzenie elektryczne. Siatka, taśma, lina czy plecionka z dobrze dobranym elektryzatorem to skuteczny sposób na zabezpieczenie pastwiska.

W przypadku rolników, którzy wypasają większe zwierzęta w otwartej przestrzeni, zootechnicy zalecają zabezpieczenie terenu za pomocą tzw. “elektrycznego pastucha” - czyli ogrodzenia pod niewielkim napięciem. Oferujemy artykuły takie jak elektryzatory, szpule, baterie, uziemienie czy paliki. W sprzedaży posiadamy też aparaturę kontrolną, dzięki której z łatwością zapobiegniesz ucieczce zwierząt.

© 2023 Horizont ROLOS Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wdrożenie: Dajnowiec.pl