Paliki do ogrodzenia elektrycznego

Hodowla zwierząt wymaga dbałości o ich bezpieczeństwo oraz zapewnienia odpowiednich warunków w czasie wypasania. Paliki do pastucha elektrycznego ułatwiają konstruowanie ogrodzeń, które stają się skuteczną przeszkodą dla pasących się na danym terenie zwierząt. W naszej ofercie można znaleźć m.in. produkty z polipropylenu, włókna szklanego lub drewna.

Zalety stosowania palików z poszczególnych materiałów

Zapory, które mają chronić zwierzęta przed przedostaniem się poza obszar pastwiska, powinny być trwałe i solidne. Jakość stworzonej konstrukcji w dużej mierze zależy od rodzaju zastosowanych materiałów. Dostępne w naszej ofercie paliki do ogrodzenia elektrycznego odpowiadają na różne potrzeby. Produkty z drewna oraz recyklingu są łatwe w obróbce, więc można je swobodnie dopasowywać do wymagań swojego projektu. Modele z polipropylenu oraz regranulatu Easy wyposażone są w praktyczne zaczepy, które ułatwiają montaż pastucha. Co ważne, są one umiejscowione na różnych wysokościach, dzięki czemu tego typu paliki do ogrodzeń elektrycznych sprawdzają się w przypadku wielu gatunków zwierząt.

Opcje wyboru palików

Stosowanie pastucha to jedna z częstszych form ochrony. Zwierzęta za ogrodzeniem mogą cieszyć się sporą swobodą, a jednocześnie ich właściciel nie musi obawiać się o ich bezpieczeństwo. Aby jednak system ten działał bez zarzutu, konieczne jest zastosowanie palików, które spełnią swoje zadanie. W naszej ofercie można znaleźć produkty do pastucha elektrycznego o różnej wysokości - od 75 do 200 cm.

  • Filtruj

© 2023 Horizont ROLOS Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wdrożenie: Dajnowiec.pl