Tablice o zmiennej treści VWT-LED VMS

Urządzenia tego typu produkowane są przy użyciu technologii LED. Występują zarówno tablice o zmiennej treści w wersji monochromatycznej, jak i RGB. Są bardzo uniwersalne i znajdują wiele zastosowań w ruchu drogowym. Ich głównym zastosowaniem jest dynamiczne zarządzanie ruchem. Dzięki nim można informować kierowców o obecnej sytuacji na drodze oraz ostrzegać ich o ewentualnych niebezpieczeństwach, czy zagrożeniach. Tablice bardzo często służą do wyświetlania znaków zakazu, informacyjnych oraz nakazu, a także różnego rodzaju komunikatów tekstowych. Urządzenia tego typu przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa na drogach i płynnej regulacji ruchu. Zapobiegają powstawaniu korków, zwłaszcza na autostradach lub drogach szybkiego ruchu.

Tablice VMS występują w wersji stacjonarnej, jak i mobilnej, montowanej na przyczepach lub bezpośrednio na pojeździe.

Urządzenia te posiadają bezpieczne oraz energooszczędne zasilanie, a ich konstrukcja jest szczelna, dzięki czemu opady deszczu nie są w stanie uszkodzić ich mechanizmu.

Istnieje możliwość zdalnego obsługiwania tablic na odległość. Dzięki temu można zmieniać wyświetlane na tablicy znaki, czy komunikaty bez wychodzenia z biura. Funkcja ta dotyczy wybranych modeli tablic.

Prezentacja PowerPoint

Galeria zdjęć

Zobacz film

© 2023 Horizont ROLOS Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wdrożenie: Dajnowiec.pl