Informacyjny system radiowy do przyczep ostrzegawczych

Nr kat.: 285020

Horizont klemmfix oferuje przyczepy z dodatkową funkcją poprawiającą bezpieczeństwo, która aktywnie chroni kierowcę przed zaśnięciem i ostrzega go poprzez system dźwiękowy zamontowany bezpośrednio w kabinie pojazdu. Informacyjny system radiowy dla przyczep ostrzegawczych! Wszystkie pojazdy ciężarowe wyposażone są w urządzenie CB Radio, które jest zawsze włączone. I tu właśnie znajduje zastosowanie nasz system.
Nadajnik radiowy zamontowany w przyczepie ostrzegawczej wysyła do radia w samochodach ciężarowych komunikat z ostrzeżeniem: „Uwaga!
Niebezpieczne miejsce“. Ponieważ system ma zasięg ok. 330 m, kierowcy mają wystarczającą ilość czasu na przygotowanie się do miejsca zagrożenia. Komunikat ten może być wysłany w języku niemieckim oraz 4 innych językach, każdy na poszczególnym kanale, oraz w języku ojczystym zagranicznych kierowców ciężarówek (kanały 9, 10, 19, 28). Istnieje możliwość zaprogramowania innych języków i kanałów.
System jest dostępny jako dodatkowe wyposażenie poprawiające bezpieczeństwo dla wszystkich nowych przyczep ostrzegawczych horizont klemmfix.

Nr katalogowy 285020
Zapytaj o produkt

Lokalizacja

Ul. Henryka Sienkiewicza 2
PL 07-200 Wyszków
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Znajdź nas...

Historia

Założyciel firmy, dr Heinz Müller, jeden z wynalazców sztucznego horyzontu w kokpicie samolotu...

Czytaj więcej...

Nasza oferta

Jesteśmy dzisiaj w obu dziedzinach działalności jednym z wiodących producentów w świecie...

Czytaj więcej...

Masz pytania?

Zespół doradców udzieli wszelkich informacji na temat naszych produktów oraz współpracy...

Czytaj więcej...

© 2020 Horizont ROLOS Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone
Horizont Rolos Sp. z o.o., ul. Henryka Sienkiewicza 2, 07-200 Wyszków,
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Telefon: + 48 29 742 33 39
Certyfikat ISO 9001:2015
Projekt i wdrożenie: Dajnowiec.pl