Informacyjny system radiowy do przyczep ostrzegawczych

Nr kat.: 285020

Horizont klemmfix oferuje przyczepy z dodatkową funkcją poprawiającą bezpieczeństwo, która aktywnie chroni kierowcę przed zaśnięciem i ostrzega go poprzez system dźwiękowy zamontowany bezpośrednio w kabinie pojazdu. Informacyjny system radiowy dla przyczep ostrzegawczych! Wszystkie pojazdy ciężarowe wyposażone są w urządzenie CB Radio, które jest zawsze włączone. I tu właśnie znajduje zastosowanie nasz system.
Nadajnik radiowy zamontowany w przyczepie ostrzegawczej wysyła do radia w samochodach ciężarowych komunikat z ostrzeżeniem: „Uwaga!
Niebezpieczne miejsce“. Ponieważ system ma zasięg ok. 330 m, kierowcy mają wystarczającą ilość czasu na przygotowanie się do miejsca zagrożenia. Komunikat ten może być wysłany w języku niemieckim oraz 4 innych językach, każdy na poszczególnym kanale, oraz w języku ojczystym zagranicznych kierowców ciężarówek (kanały 9, 10, 19, 28). Istnieje możliwość zaprogramowania innych języków i kanałów.
System jest dostępny jako dodatkowe wyposażenie poprawiające bezpieczeństwo dla wszystkich nowych przyczep ostrzegawczych horizont klemmfix.

Nr katalogowy 285020
Zapytaj o produkt

© 2023 Horizont ROLOS Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wdrożenie: Dajnowiec.pl