Ogrodzenia elektryczne (pastuchy)

Oferujemy naszym Klientom profesjonalne ogrodzenia elektryczne, które stanowią doskonałe rozwiązanie dla gospodarstw rolnych, stawów i pól uprawnych. Nowoczesny elektryzator pozwoli ochronić określony teren przed sarnami, jeleniami, dzikami, jak również wydrami czy kunami. To doskonałe rozwiązanie nie tylko dla rolników, ale również dla kół łowieckich, które chcą zminimalizować szkody w plonach w wyniku działalności dzikiej zwierzyny.

Pastuch elektryczny wykorzystywany jest również do wygradzania terenów pastwisk dla zwierząt hodowlanych, w tym krów, koni, owiec czy kóz. Chroni również dostępu do określonych miejsc przed psami, kotami czy innymi zwierzętami mieszkającymi wokół domu.

Uwidocznił się również trend wykorzystywania tego rodzaju ogrodzeń na działkach i ogrodach, w celu zabezpieczenia tych miejsc przed szkodnikami. Zachęcamy do skorzystania z naszych produktów.

Lokalizacja

Ul. Henryka Sienkiewicza 2
PL 07-200 Wyszków
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Znajdź nas...

Historia

Założyciel firmy, dr Heinz Müller, jeden z wynalazców sztucznego horyzontu w kokpicie samolotu...

Czytaj więcej...

Nasza oferta

Jesteśmy dzisiaj w obu dziedzinach działalności jednym z wiodących producentów w świecie...

Czytaj więcej...

Masz pytania?

Zespół doradców udzieli wszelkich informacji na temat naszych produktów oraz współpracy...

Czytaj więcej...

© 2020 Horizont ROLOS Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone
Horizont Rolos Sp. z o.o., ul. Henryka Sienkiewicza 2, 07-200 Wyszków,
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Telefon: + 48 29 742 33 39
Certyfikat ISO 9001:2015
Projekt i wdrożenie: Dajnowiec.pl