Agrar

Firma Horizont Rolos to producent artykułów hodowlanych, które ułatwiają prowadzenie hodowli we własnym gospodarstwie rolnym. Przede wszystkim wśród produktów znajdujących się w naszej ofercie znajdują się ogrodzenia elektryczne, które pozwalają utrzymać zwierzęta na określonym terenie, a także chronić określoną posesję przed dziką zwierzyną, np. sarnami, wilkami, lisami czy dzikami. W asortymencie znajdują się również akcesoria dla trzody chlewnej, kóz, owiec, królików, bydła, drobiu czy koni. Oferujemy między innymi poidła, karmidła, żłoby, artykuły do pielęgnacji zwierząt, obroże i wiele więcej. Z pewnością będą Państwo zadowoleni zarówno z szerokiego wyboru, jak i z wysokiej jakości prezentowanych produktów. Warto zajrzeć do kategorii nowości, w której znalazły się artykuły hodowlane wykonane zgodnie z najnowszymi trendami.

Oferujemy naszym Klientom profesjonalne ogrodzenia elektryczne, które stanowią doskonałe rozwiązanie dla gospodarstw rolnych, stawów i pól uprawnych. Nowoczesny elektryzator pozwoli ochronić określony teren przed sarnami, jeleniami, dzikami, jak również wydrami czy kunami. To doskonałe rozwiązanie nie tylko dla rolników, ale również dla kół łowieckich, które chcą zminimalizować szkody w plonach w wyniku działalności dzikiej zwierzyny.

Pastuch elektryczny wykorzystywany jest również do wygradzania terenów pastwisk dla zwierząt hodowlanych, w tym krów, koni, owiec czy kóz. Chroni również dostępu do określonych miejsc przed psami, kotami czy innymi zwierzętami mieszkającymi wokół domu.

Uwidocznił się również trend wykorzystywania tego rodzaju ogrodzeń na działkach i ogrodach, w celu zabezpieczenia tych miejsc przed szkodnikami. Zachęcamy do skorzystania z naszych produktów.

Przedstawiamy kompleksowe rozwiązania dla osób prowadzących własne gospodarstwa rolne oraz hodowle owiec, bydła, trzody chlewnej i innych gatunków zwierząt. W naszej ofercie znajdą Państwo wyposażenie budynków inwentarskich oraz artykuły hodowlane, takie jak poidła, karmidła, żłoby, obroże czy produkty przeznaczone do pielęgnacji zwierząt. Posiadamy m.in. lampy owadobójcze, automaty paszowe, środki do dezynfekcji oraz inne produkty, które znacznie ułatwią pracę na gospodarstwie i pomogą w utrzymaniu całej hodowli w czystości.

Oprócz wyposażenia budynków inwentarskich i akcesoriów można zamówić u nas ogrodzenia elektryczne wraz z usługą ich profesjonalnego montażu na terenie całego kraju. Pozwolą one na skuteczne utrzymanie zwierząt na wyznaczonym terenie i ochronią posesję przed dziką zwierzyną np. wilkami, lisami czy dzikami.

Stale poszerzamy swój asortyment o artykuły hodowlane oparte na nowoczesnych technologiach i rozwiązaniach technicznych. Szeroki wybór produktów i solidność w budowie ogrodzeń sprawią, że z pewnością będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

Lokalizacja

Ul. Henryka Sienkiewicza 2
PL 07-200 Wyszków
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Znajdź nas...

Historia

Założyciel firmy, dr Heinz Müller, jeden z wynalazców sztucznego horyzontu w kokpicie samolotu...

Czytaj więcej...

Nasza oferta

Jesteśmy dzisiaj w obu dziedzinach działalności jednym z wiodących producentów w świecie...

Czytaj więcej...

Masz pytania?

Zespół doradców udzieli wszelkich informacji na temat naszych produktów oraz współpracy...

Czytaj więcej...

© 2020 Horizont ROLOS Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone
Horizont Rolos Sp. z o.o., ul. Henryka Sienkiewicza 2, 07-200 Wyszków,
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Telefon: + 48 29 742 33 39
Certyfikat ISO 9001:2015
Projekt i wdrożenie: Dajnowiec.pl